Značky
Všechny nejprodávanější produkty

Orthopedic Visco

HR pěna, PUR, BIO VISCO pěna, tuhost 2,5/4 (rozsah 1-5), nosnost: 140 kg, výška jádra: 22 cm

Rozměry
4 699,00 Kč
S DPH
Počet
14 prac. dní

Popis

Nové, vylepšené složení této MĚKŠÍ matrace přelomovou technologií, zaručuje její vzdušnost a odvod vlhkosti. Matrace Orthopedic Visco využívá speciální vlastnosti paměťové pěny s integrovanými částicemi latexu YogaDrops®, zvyšující pružnost a přesnost tvarování.

Unikátní konstrukce této sedmizónové ortopedické matrace umožňuje její výrobu bez použití lepidla. Díky inovativní technologii Fresh Air je zajištěno spojení matrace pomocí speciálních zámků. Jednotlivé díly jádra matrace tak do sebe přesně zapadají a drží pevnost a strukturu jádra pohromadě. Tato technologie v kombinaci s kvalitními pěnami zároveň zajišťuje její vysokou životnost, pružnost a vzdušnost. Díky svému vnitřnímu profilování tato matrace poskytuje výborný komfort a pohodlí.

Matrace má na každé straně jinou tuhost a je tedy vhodná pro páry. Ideální do manželských postelí, kde výška matrace musí být stejná, ale každý z páru vyžaduje jinou tuhost matrace. Visco pěna je vhodná i při větších rozměrech, jelikož tlumí pohyby převracejícího se partnera.

Nosnost této matrace je do 140 kg. Pružnost a tvarová stálost pěn ve spojení s kvalitním, alergicky neutrálním potahem zaručují dlouhodobě příjemný spánek.
Svojí výškou 22cm matrace usnadňuje příjemné vstávání a ulehnutí.

Strana Soft:
Jedná se o měkší stranu (tuhost 2,5) s použitím vysoce kvalitní VISCO pěny. Líná pěna je moderním a v současné době velmi žádaným materiálem, který je vyroben z přizpůsobivého, visco - elastického materiálu. Tato pěna se výborně přizpůsobuje tělu a je úžasně tvárná. Pokud patříte mezi ty, kteří se v noci často převrací nebo budí, je pro Vás matrace s línou pěnou tou správnou volbou. Jedná se o unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem měkne a dokonale se přizpůsobí lidskému tělu. Díky svým jedinečným vlastnostem a efektu pomalého vracení, matrace nenarušuje krevní oběh během spánku a tím nedochází k přeležení. Líná pěna současně stabilizuje tělo v optimální poloze a tím zmírňuje bolesti zad. Vaše svalstvo se může plně uvolnit a tím se markantně zvyšuje stupeň relaxace organizmu. Je výborná při dlouhodobém připoutání na lůžko, jelikož svým minimálním protitlakem působí proti vzniku dekubitů. Je odolná vůči prachovým roztočům a bakteriím, kteří nemají rádi umělé materiály, proto se v těchto matracích neusazují.
Paměťová pěna má vysokou hustotu a tedy i životnost. Matrace s línou pěnou jsou ideální volbou do dvojpostele, jelikož tlumí pohyby partnera tak, že o nich nevíte.
Matrace s línou pěnou jsou vyráběny jako sendvičové, tzn. že v jádru matrace jsou použité i vrstvy jiných pěn a materiálů. Čím vyšší vrstva paměťové pěny, tím lepší ortopedické vlastnosti a vyšší komfort spánku.
Matrace s línou pěnou nejsou vhodné pro děti, které potřebují tužší matrace pro správný vývoj páteře a případně pro seniory, kteří mají raději pevnou oporu a tužší ležení.
Při spaní na paměťové pěně se Váš spánek zklidní a Vy budete vstávat odpočatí a svěží.

Strana Hard:
Tuhá a flexibilní strana matrace (tuhost 4) vyrobena z kvalitní PUR pěny 3040 zajišťuje stálou pevnost, tvrdost a je vhodná pro muže nebo milovníky tužšího ležení. Podpořená je kvalitní pěnou HR. Studená pěna je dnes velmi rozšířeným a oblíbeným materiálem pro výrobu matrací. Jedná se o specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Vyniká svojí pružností, tvarovou stálostí, bodovou elasticitou a dlouhou životností. Její velikou výhodou je schopnost držet tvar a elasticky reagovat na tlak těla. Díky své prodyšnosti dokonale odvádí vlhkost, která vzniká při nadměrném pocení. Svou strukturou připomíná porézní houbu, takže v ní spolehlivě cirkuluje vzduch. Matrace ze studené pěny jsou vhodné i pro děti, jsou hygienicky nezávadné a nepřehřívají se. Vzhledem k uvedeným vlastnostem HR pěny, můžete mít doma tyto matrace bez známek opotřebení dlouhá léta.


Záruka 5 let a inovativní výrobní proces zaručují dlouhou životnost a exkluzivní cenu při porovnání s jinými matracemi od ostatních výrobců.


Tato matrace je vhodná i na polohovatelné rošty.

Detaily produktu

Parametry

Složení
HR pěna, PUR, BIO VISCO pěna
Nosnost
130 Kg
Záruka
5 let
Výška
22 cm
Potah
Aloe Vera - snímatelný, pratelný
Doporučené uložení
pevný laťový nebo lamelový rošt, polohovací lamelový rošt
Tuhost
2,5/4 (z rozsahu 1-5)
Balení
Vakuově baleno
Počet zón
7 zón
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku