Značky
Všechny nejprodávanější produkty

Viscosense Comfort

VISCO, HR a Pantera pěna , tuhost 3 (rozsah 1-5), nosnost 140 kg, výška jádra: 20 cm

Rozměry
7 299,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kusy skladem

Popis

Unikátní, česká, ortopedická matrace Viscosense Comfort Vám zajistí hluboký a klidný spánek a díky tomu dokonalý odpočinek a celkovou regeneraci Vašeho organismu. Jedná se o nejluxusnější matraci z kolekce značky Viscosense.
Díky svému složení, optimální tuhosti, výšce a sedmi anatomickým zónám je matrace vhodná pro širokou škálu zákazníků.

Ložnou plochu matrace tvoří paměťová pěna, která výborně kopíruje tvar těla, snižuje protitlak na klouby a ideálně podepírá člověka při spánku v téměř jakékoliv poloze. Líná pěna je moderním a v současné době velmi žádaným materiálem, který je vyroben z přizpůsobivého, visco - elastického materiálu. Tato pěna se výborně přizpůsobuje tělu a je úžasně tvárná. Pokud patříte mezi ty, kteří se v noci často převrací nebo budí, je pro Vás matrace s línou pěnou tou správnou volbou. Jedná se o unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem měkne a dokonale se přizpůsobí lidskému tělu. Díky svým jedinečným vlastnostem a efektu pomalého vracení, matrace nenarušuje krevní oběh během spánku a tím nedochází k přeležení. Líná pěna současně stabilizuje tělo v optimální poloze a tím zmírňuje bolesti zad. Vaše svalstvo se může plně uvolnit a tím se markantně zvyšuje stupeň relaxace organizmu. Je výborná při dlouhodobém připoutání na lůžko, jelikož svým minimálním protitlakem působí proti vzniku dekubitů. Je odolná vůči prachovým roztočům a bakteriím, kteří nemají rádi umělé materiály, proto se v těchto matracích neusazují.


Paměťová pěna má vysokou hustotu a tedy i životnost. Matrace s línou pěnou jsou ideální volbou do dvojpostele, jelikož tlumí pohyby partnera tak, že o nich nevíte. Tyto matrace jsou vyráběny jako sendvičové, tzn. že v jádru matrace jsou použité i vrstvy jiných pěn a materiálů. Čím vyšší vrstva paměťové pěny, tím lepší ortopedické vlastnosti a vyšší komfort spánku. Matrace s línou pěnou nejsou vhodné pro děti, které potřebují tužší matrace pro správný vývoj páteře a případně pro seniory, kteří mají raději pevnou oporu a tužší ležení.


Pod paměťovou pěnou se nachází vrstva moderní luxusní latexové pěny PANTERA®. Tato pěna je pro svou kvalitu, vlastnosti a životnost používaná pro výrobu luxusních matrací především v západní Evropě. U nás ji vzhledem k vysoké ceně a nízkému povědomí zákazníků většina výrobců nepoužívá. Jedná se o nejvyšší třídu z kategorie takzvaných HR pěn. Pěna PANTERA® je vysoce kvalitní studená HR pěna s přírodním kaučukem. Pěna PANTERA® vyniká především svojí vynikající bodovou elasticitou, vysokou hustotou, velmi dlouhou životností a skvělou prodyšností. V kombinaci s vrstvou paměťové pěny jde o ideální ložnou plochu.


Jako podklad těchto dvou moderních pěn je použita odolná studená HR pěna vysoké hustoty, která je profilována do 7 anatomických zón. Studená pěna je dnes velmi rozšířeným a oblíbeným materiálem pro výrobu matrací. Jedná se o specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Vyniká svojí pružností, tvarovou stálostí, bodovou elasticitou a dlouhou životností. Její velikou výhodou je schopnost držet tvar a elasticky reagovat na tlak těla. Díky své prodyšnosti dokonale odvádí vlhkost, která vzniká při nadměrném pocení. Svou strukturou připomíná porézní houbu, takže v ní spolehlivě cirkuluje vzduch. Studená pěna sama o sobě se používá pro výrobu velmi kvalitních až luxusních matrací. Vzhledem k uvedeným vlastnostem HR pěny, můžete mít doma tyto matrace bez známek opotřebení dlouhá léta.

Detaily produktu
2 ks

Parametry

Složení
VISCO, HR a Pantera pěna
Nosnost
140 kg
Záruka
7 let
Výška
20 cm
Potah
Aloe Vera Plus - snímatelný, pratelný na 60°C
Doporučené uložení
pevný laťový nebo lamelový rošt, polohovací i elektrický lamelový rošt
Tuhost
3 (z rozsahu 1-5)
Balení
Vakuově baleno
Počet zón
7 zón
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku