• K vyzkoušení na prodejně
  • Doprava zdarma

Dream

PUR pěna, RE pěna, tuhost 3 (rozsah 1-5), nosnost: 120 kg, výška: 14 cm

Rozměry
2 599 Kč
S DPH
Počet
Už za týden u Vás doma

Popis

Střed partnerské matrace Dream tvoří zátěžová vrstva pojené PUR pěny, která poskytuje optimální pevnost a zabraňuje nepřirozenému křivení páteře. Lehací plochy matrace jsou profilované do 5 anatomických zón. Matraci Dream ocení uživatelé, jejichž zádům vyhovují spíše středně tuhé až tvrdší matrace. Potah matrace Dream je alergicky neutrální, snímatelný a pratelný.


RE pěna se využívá u sendvičových matrací jako pevná, nosná, středová část matrace. Jedná  se o recyklovanou, pojenou PUR pěnu, která je spojená lepidlem a  následně vysokým takem slisována. RE pěna má vysokou tvrdost a hustotu. Pokud máte rádi tvrdší matrace, pak právě pro Vás jsou určeny matrace s RE pěnou. Díky své vysoké tuhosti jsou tyto matrace vhodné i pro osoby s vyšší hmotností.


PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost.
Matraci lze i mírně polohovat.

Detaily produktu

Parametry

Složení
RE a PUR pěna
Nosnost
120 kg
Záruka
2 roky
Výška jádra
14 cm
Potah
Aloe Vera - snímatelný, pratelný
Doporučené uložení
Pevný laťový, nebo lamelový rošt
Tuhost
3 (z rozsahu 1-5)
Balení
Plná velikost

Nasledujte nás na Facebooku