Značky
Všechny nejprodávanější produkty

Amerika 200x80 - VÝPRODEJ

Taštičková pružina, RE Visco, tuhost 3,5/4 (rozsah 1-5), nosnost: 130 kg, výška jádra: 22 cm

4 699,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kusy skladem

Popis

VÝPRODEJ SKLADU - pouze rozměr 200x80cm 1 kus!!!

Vysoce kvalitní, tvrdší, česká, taštičková matrace. Ortopedická partnerská konstrukce s pětizónovým taštičkovým jádrem zajišťujícím vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti, komfort spánku, odolnost a tradiční styl spaní. Tyto vlastnosti jsou umožněny použitím vysoce kvalitní studené pěny Cellfex, RE VISCO pěny a kokosové desky.


Matrace s taštičkovou pružinou jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Taštičkové matrace jsou vyšším stupněm pružinových matrací a patří k těm nejžádanějším. Taštičkové pružiny jsou určené zejména pro výrobu zdravotních matrací vyššího standardu. Komfort hotových matrací je zajištěný vysokou elasticitou jednotlivých pružinek, kde je každá z nich umístěná v malé textilní taštičce. Pospojované jsou mezi sebou jen taštičky, nikoliv pružinky. Proto může každá pružinka reagovat samostatně, tzn. že při stlačení jedné pružinky zůstanou ostatní v nezměněném stavu. Tím, že jsou jednotlivé pružinky navzájem oddělené, můžete je využít i ve dvoulůžkových rozměrech. Můžete tak spát s partnerem na jedné společné matraci, aniž by Vás rušil případný přenos vlnění osoby ležící vedle Vás.
Tyto matrace poskytují výborné ortopedické vlastnosti, aktivní podporu těla a vysokou bodovou elasticitu. Jednou z největších výhod těchto matrací je výjimečná ventilační a antiperspirační schopnost. Jsou proto ideální volbou, pokud Vám v noci bývá horko a hodně se potíte. Taštičkové matrace jsou velmi vzdušné a hygienické, hodí se proto i do starších domů, chat a vlhčího prostředí.


Cellflex je vysoce kvalitní pěna špičkových parametrů. Je extrémně pružná a schopná přizpůsobit se všem tvarům lidského těla. Je vyvinutá z pěny vyráběné za studena (HR pěny). Vyznačuje se strukturou s otevřenými póry, čímž zaručuje výbornou cirkulaci vzduchu a vylučování vlhkosti. Pěna Cellflex je vysoce prodyšná, udržuje jádro vždy suché, proto je odolná vůči bakteriím, roztočům a plísním. Mohou ji využít i lidé trpící alergiemi. Pěna Cellflex se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou a dokáže se ideálně přizpůsobit lidskému tělu. Tato pěna se chová konstantně při různých teplotách, je extrémně pružná a zaručuje tělu pohodlí.


Kokosová vrstva je vyrobená z přírodních vláken kokosové palmy, resp. ze skořápek kokosových ořechů. Používá se na zpevnění matrace, zvyšuje nosnost, odolnost, přirozenou tuhost a má výborné ortopedické a hygienické vlastnosti. Kokosová vlákna jsou odolná proti houbám, bakteriím, vlhkosti a hnilobě. Přirozeným způsobem odvádí vlhkost vyloučenou lidským tělem. Matrace s kokosovým vláknem jsou vhodné především pro ty, kteří preferují tvrdší matrace, nebo pro alergiky či astmatiky. Kokosové vlákno zvyšuje nosnost matrace, takže vyhoví i vyšším váhovým kategoriím.

Tato matrace není vhodná na polohovatelné rošty.

Detaily produktu
1 ks

Parametry

Složení
HR, Kokos, RE visco, PUR, taštičky
Nosnost
130 kg
Záruka
5 let
Výška
22 cm
Potah
Aloe Vera Plus - snímatelný, pratelný na 60°C
Doporučené uložení
Pevný laťový, nebo lamelový rošt
Tuhost
3,5/4 (z rozsahu 1-5)
Balení
Plná velikost
Počet zón
5 zón
3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku